ZERO WASTE 

dosłownie tłumacząc 'brak marnowania", "brak śmieci". 
Zapewne już o tym słyszeliście lub dopiero zaczynacie o tym czytać. Nasza planeta potrzebuje naszej pomocy. Nie mówimy tu tylko o plastikowych torebkach w supermarketach, trzeba też wejść do domów. 
Statystycznie przeciętna kuchnia wystarcza na 12 lat użytkowania. Dlatego proponujemy w naszych projektach materiały trwałe, naturalne i bezpieczne dla środowiska, abyśmy za 12 lat mogli naprawić uszkodzone szafki, odmalować fronty i nie generując odpadów, znów cieszyć się nowym designem. (Używaj ponownie)

***

"Z modą vintage wkrótce będzie jak z jedzeniem mięsa. Obciachem będzie przyznanie się, że ma się coś nowego ze sklepu. Bo nie chodzi tu tylko o styl czy jakość, ale również o naszą planetę." [Basia Starecka, dziennikarka, blogerka]

***


Tak samo staramy się podejść do Ciebie drogi Inwestorze. Słuchamy i staramy się zrozumieć twoje potrzeby, aby projekt był dopasowany, spersonalizowany i posłużył na lata, abyś nie musiał co chwilę zmieniać mebli. (Ograniczaj)


Drugim naszym przesłaniem jest odnawianie i pokochanie starych mebli na nowo. Jeżeli masz coś co zasługuje na drugie życie to nie wyrzucaj tego, przemaluj, zeszlifuj, doklej, obij. Jest przecież tak wiele możliwości. (Odnawiaj)